Movies
Ratings
142
JokerRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The World of KanakoRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Tomb RaiderRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5