Titles you rated
Blue TowerRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
My PrincessRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0