Movies
Ratings
837
JumanjiRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Inspector GadgetRated ★ 3.0
Red DragonRated ★ 3.5
VirusRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Japan SinksRated ★ 3.5
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 3.0
The FlyRated ★ 3.0
The PromiseRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 3.0
Zu WarriorsRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.5
Sky Captain and the World of TomorrowRated ★ 3.0
The OneRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 2.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 1.5