Titles you rated
SecretRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0