Movies
Ratings
441
GravityRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
RampantRated ★ 2.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0