Movies
Ratings
159
The Dark KnightRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0