Series
Ratings
50
S LineRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
My Happy MarriageRated ★ 1.5
Queen of TearsRated ★ 4.5
Marry My HusbandRated ★ 4.0- カブキブ!Rated ★ 4.0
Snow CountryRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
See You TomorrowRated ★ 5.0
Love in ContractRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 4.5