Titles you rated
Behind the White TowerRated ★ 4.5
GiantRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.5
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.5
Legend of the Galactic HeroesRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5