Series
Ratings
25
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Abstract: The Art of DesignRated ★ 3.5
The PlaylistRated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 2.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Tastefully YoursRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 5.0
OddinaryRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Silo Season 1Rated ★ 3.5