Titles you rated
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 2.5
He's on DutyRated ★ 1.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.5
Cold EyesRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 1.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5