Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0