Series
Ratings
179
Chimchaghan Jumal2: Ju x malui YeonghwaRated ★ 4.0
Chimchakan JumalRated ★ 4.0- Malnyun with Healthy LifeRated ★ 4.0
- Malnyeoneul JayulobgeRated ★ 4.0
- Malnyeoneul HaengboghageRated ★ 4.0
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 3.0- 파김치갱: 다이어리Rated ★ 3.5
- Psick Univ - HansarangsanakoeRated ★ 4.0
- Damn Good CompanyRated ★ 2.5
My FamilyRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 1.5
Sixth SenseRated ★ 2.0
High School Rapper Season 1Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Z NationRated ★ 3.0