Series
Ratings
44
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5