Movies
Ratings
391
The GodfatherRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0