Titles you rated
School of RockRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0