Titles you rated
OverlordRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 5.0