Series
Ratings
28
Gossip GirlRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 2.5