Titles you rated
HelplessRated ★ 2.5
My Dear EnemyRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.5- WonderlandRated ★ 2.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.5
Next SoheeRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.0
BrokerRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
What Is LoveRated ★ 3.5