Titles you rated
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 1.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0