Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Miss in KissRated ★ 5.0
My Golden LifeRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
Free!Rated ★ 5.0
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 5.0- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 5.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 2.0
The Liar and His LoverRated ★ 5.0
Under the DomeRated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 5.0