Movies
Ratings
415
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 2.5
Rocky IVRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.0
Point BreakRated ★ 3.0
Draft DayRated ★ 3.5
LockoutRated ★ 1.5
Hellsing Ultimate IIRated ★ 5.0
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable RulerRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 5.0
SnitchRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Mile 22Rated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 4.0