Titles you rated
Gossip Girl Season 1Rated ★ 1.0- Mask ManRated ★ 4.0
- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 3.5
Major Season 1Rated ★ 3.0
Family Outing Season 1Rated ★ 5.0
SIXRated ★ 4.0
SIXRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 3.0
Gokusen Special 3Rated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 2.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 2.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5