Series
Ratings
25
One PieceRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0