Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0