Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 1.5
WantedRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0