Movies
Ratings
507
The MastermindRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.5
Yi YiRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Steve JobsRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Die BadRated ★ 4.0
Bad EducationRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0