Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 4.0
SpyRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
UnfriendedRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 0.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
My New PartnerRated ★ 2.5
Officer of the YearRated ★ 2.5
FriendRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 0.5