Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 2.5
Our School E.TRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.5
Final DestinationRated ★ 2.5
A MillionRated ★ 2.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0