Movies
Ratings
1414
Love UntangledRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
AbigailRated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 5.0
UprisingRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5