Series
Ratings
1169- 괴물의 시간Rated ★ 0.5
- Face MeRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
걸어서 세계속으로Rated ★ 4.0
Secret Catch! TeeniepingRated ★ 3.0
Sister's Slam Dunk 2Rated ★ 2.0
Player 7 Season 2Rated ★ 3.0
Player 7Rated ★ 3.5- Sister's Slam DunkRated ★ 2.5
- 반짝반짝 캐치! 티니핑Rated ★ 3.0
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 4.0- Toyo Miseuteri GeukjangRated ★ 2.5
- Dessert Catch! TeeniepingRated ★ 3.0
- 다큐멘터리 3일Rated ★ 4.0
Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer TapesRated ★ 4.0- Fresh off the Sea Season 2Rated ★ 2.0
Uncle From Another WorldRated ★ 3.5
Fresh off the SeaRated ★ 2.5- Midnight Horror Story Season 5Rated ★ 3.0
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 2.5