Series
Ratings
50
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Honest LivingRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 4.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
- Kuk HeeRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
The BlacklistRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5