Titles you rated
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
StartupRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
HappinessRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Search: WWWRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0