Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5