Titles you rated
HorimiyaRated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5