Movies
Ratings
813
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Inside ManRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Gladiator IIRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.5
Mission: CrossRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.5- PilotRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0