Movies
Ratings
472
ZootopiaRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 5.0
Pain and GloryRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
BooksmartRated ★ 4.5
QueenpinsRated ★ 4.0
Petite MamanRated ★ 4.5
The Age of AdalineRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Our SeasonRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
The Social DilemmaRated ★ 3.5