Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
"Deji" Meets GirlRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
We Are Who We AreRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Kamisama KissRated ★ 2.5