Titles you rated
Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.0- The Last RideRated ★ 0.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 1.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The Sound of a FlowerRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 4.5
GoosebumpsRated ★ 2.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 2.0
A Melody to RememberRated ★ 2.5
Mood of the DayRated ★ 3.0
Self/lessRated ★ 3.5