Titles you rated
Alien: CovenantRated ★ 3.5
FrankRated ★ 4.0
Le Week-EndRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 3.0
The ArtistRated ★ 4.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
HugoRated ★ 4.0
Big DaddyRated ★ 3.5
What Dreams May ComeRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
UDONRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 3.5