Series
Ratings
204
As You Stood ByRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
WongyeongRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
The Number You Have DialedRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Europe Outside Your Tent: SpainRated ★ 3.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0