Series
Ratings
29
Be with YouRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 16Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.5
Tale of ArangRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5