Titles you rated
Bloody TieRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.0
The Gifted HandsRated ★ 2.5
Hello BrotherRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 2.5
Over My Dead BodyRated ★ 1.5
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 0.5
DrumlineRated ★ 5.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
JawsRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.5
Good Morning PresidentRated ★ 2.0
Fortune SalonRated ★ 1.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 2.0
26 YearsRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5