Movies
Ratings
554
13 Going on 30Rated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
All About My DogRated ★ 5.0
The Nutcracker in 3DRated ★ 1.5
Professor Layton and the Eternal DivaRated ★ 5.0
Love ClinicRated ★ 2.0
Om Shanti OmRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 3.0
The Pixar StoryRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.5
WunderkinderRated ★ 4.0
Unlocking SherlockRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0