Series
Ratings
64
The Good WifeRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 4.0- Legend of the SeekerRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0