Movies
Ratings
245
WickedRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
After YangRated ★ 3.0
PearlRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
AuditionRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 3.0
Strangers on a TrainRated ★ 3.5
Do RevengeRated ★ 4.5
Cold FishRated ★ 0.5
Fear Street Part One: 1994Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 4.0
The Babysitter: Killer QueenRated ★ 2.5
OldRated ★ 3.0
ScreamRated ★ 3.5
BenedettaRated ★ 3.0