Series
Ratings
29
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 4.5
RatchedRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 0.5
SherlockRated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
American Horror StoryRated ★ 3.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Everything Sucks!Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5