Series
Ratings
182
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
Spring WaltzRated ★ 1.0
RivalRated ★ 4.0
엽기인걸 스나코Rated ★ 3.0
Tokyo DogsRated ★ 4.5
Older SisterRated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 4.5
Glass SlippersRated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 2.5
Zettai KareshiRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 3.5- プライドRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5