Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The MarvelsRated ★ 3.0