Titles you rated
The ClassicRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0