Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 3.5
TremorsRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 4.5
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
1408Rated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.5
MulanRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
KnowingRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0